Frank Zappa Quartet

ÚVOD    KAPELA    REPEC A UKÁZKY    KONCERTY    FOTO    KONTAKT

Koncerty FZQ:

 

2018

sobota 21.4.

 Brno - Stará Pekárna

20:00

sobota 19.5.

 Vraclav u Vysokého Mýta, statek „U mnicha“ - květinový festival svobody

13:00-24:00 (19:00?)

čtvrtek 4.10.

 Zlín - Zelenáčova Šopa

19:00

sobota 13.10.

 Ostrava - (místo upřesníme) - Setkání kytaristů

?

pátek 2.11.

 Olomouc - Bounty Rock Cafe

20:00

 

2017

út. 6.6.

 Brno - Stará Pekárna

20:00

so. 2.9.

 Kožichovice u Třebíče (JeanFest)

21:30

pá. 15.9.

 Olomouc - Bounty Rock Cafe

20:00

út. 31.10.

 Zlín - Zelenáčova Šopa

19:00

po. 4.12.

 Brno - Stará Pekárna

20:00

 

2016

čt. 7.4.

 Brno - Stará Pekárna

20:00

so. 7.5.

 Brno - Eleven Club (Dominikánká 11), oslava jara + narozeniny

20:00

so. 28.5.

 Víska u Jevíčka (kulturní dům) - soukromé dvojité narozeniny

20:00

pá. 24.6.

 Valašské Klobouky - dolní náměstí (fesťák „Valašské kumštování“)

22:00

so. 3.9.

 Prachatice - Králova vila, Nádražní 364

20:00

út. 15.11.

 Zlín - Zelenáčova Šopa

19:00

po. 12.12.

 Brno - Stará Pekárna

19:30

 

2015

čt. 29.1.

 Brno - Stará Pekárna

20:00

so. 6.6.

 hrad Svojanov (soukromá akce)

18:00

so. 13.6.

 Skalákův mlýn - akce Čs. fanklubu F. Zappy

zrušeno

čt. 23.7.

 Olomouc - Kovadlina Czech fest (Korunní pevnost)

cca 15:00

so 10.10.

 Zlín - Zelenáčova Šopa

18:00 (?)

čt. 10.12.

 Brno - Stará Pekárna

19:30

 

2014

út. 27.2.

 Zlín - Zelenáčova šopa, Dlouhá 111

19:00

pá. 11.4.

 Brno - Semilasso, Večer Legend (spolu s The Doors, Led Zeppelin a Pink Floyd rev.)

23:30

pá. 25.4.

 Hranice na Moravě, Stará Střelnice (50. narozky velkého zappisty)

20:30

so. 28.6.

 Brno - 4. pivní festival, divadelní dvůr Městského divadla

19:30

so.30.8.

 Vizovický Maglajz (festiválek na Rybárně)

18:30

so. 4.10.

 Olomouc, Bounty Rock Café

20:00

 čt. 4.12.

 Brno - Stará Pekárna (koncert přesouváme na leden 2015)

19:30

 

2013

so. 9.2.

 Litomyšl - Lidový dům, Bělidla 392

21:00

út. 19.2.

 Zlín - Zelenáčova šopa, Dlouhá 111

20:00

so. 2.3.

 Brno - Kabinet múz, Sukova 4 (soukromá akce – narozky příbuzného)

21:30

čt. 4.7.

 Buchlovice (s Pražským Výběrem - ještě není potvrzeno)

19:00

ne. 17.11.

 Brno - Metro Music Bar (event. Semilasso) po koncertě Banned From Utopia (USA)

21:30

 stř. 4.12.

 Brno - Stará Pekárna (koncert k 20. výročí Mistrova úmrtí)

19:30

 

2012

pá. 24.2.

 Olomouc (Bounty Rock Cafe)

20:00

pá. 13.4.

 Břeclav (Dům kultury Delta)

19:00

út. 17.5.

 Zelenáčova Šopa, Zlín

19:30

čt. 14.6.

 Buranteatr Brno (Kounicova - Stadion)

21:00

stř. 5.9.

 Bezručova Opava (Music Club 13)

21:00

so. 8.9.

 Vizovický Maglajz (Rybárna)

16:30

 so.1.12.

 Stará Pekárna, Brno

19:00

út. 4.12.

 Buranteatr Brno (Kounicova - Stadion) po představení hra „Zappa v jahodách“

21:00

 

2011

so. 5.3.

 Olomouc (Bounty Rock Kafe)

20:00

so. 16.4.

 Olomouc (Bounty Rock Kafe - soukromá párty)

20:00

čt. 19.5.

 Brno (klub Leitnerova)

19:30

so. 25.6.

 hotel Rusava

 

čt. 13.10.

 Zlín (divadelní klub)

19:00

so. 3.12.

 Brno (Stará Pekárna)

19:30

 

2010

čt. 11.3.

 Brno (klub Stará Pekárna)

20:00

čt. 29.4.

 Zlín (náměstí Míru)

18:00

út. 25.5.

 Brno (klub Leitnerova)

19:30

čt. 27.5.

 Zlín (náměstí Míru)

16:30

pá. 28.5.

 Tišnov (MKS, Mlýnská ul.)

20:30

so. 11.9.

 Olomouc (Korunní pevnůstka - Hanácké Hode)

18:00

so. 18.9.

 Kyjov (klub Jančovka)

20:00

so. 16.10.

 Olomouc (Bounty Rock Cafe)

20:00

pá. 29.10.

 Rusava (hotel Rusava)

?

čt. 11.11.

 Brno (klub Leitnerova)

19:30

pá. 12.11.

 Zlín (Malá scéna - setkání kytaristů)

22:00

út. 16.11.

 Zlín (hospoda Zelenáčova Šopa)

20:00

so. 4.12.

 Vizovice (Kulturák - Vizovický Šrumec)

20:00

st. 15.12.

 Brno (klub Stará Pekárna)

20:00

 

 2009

Čt 5.2.

 Zlín (Zelenáčova šopa)

20:00

Čt 5.3.

 Brno (stará Pekárna)

20:00

Pá 17.4.

 Písek (klub Uhelna)

 

So 2.5.

 Blansko (Kulturní dům – Revivalfest)

 

Čt 14.5.

 Brno (klub Leitnerova)

20:00

So 13.6.

 Olomouc (Smetanovy sady – Revivalové vlnobití)

 

So 5.9.

 Vizovický maglajz (Rybárna, festiválek)

 

So 12.9.

 Kyjov (klub Jančovka)

19:30

So 26.9.

 Chlum u Kremže (u Č. Budějovic, soukromá akce)

 

Čt 1.10.

 Zlín (Zelenáčova šopa)

20:00

Čt 15.10.

 Brno (klub Leitnerova)

20:00

Pá 4.12.

 Otrokovice (kulturní dům Beseda)

20:00

So 12.12.

 Brno (Stará Pekárna)

20:00

So 26.12.

 Uherské Hradiště (coby předkapela Hudby Praha)

19:00

 

 2008

30.1.

 Brno (klub Leitnerova)

19:30

5.4.

 Olomouc (Jazz klub)

19:30

17.4.

 Brno (Stará Pekárna)

19:30

22.5.

 Opava (U Přemka)

20:00

Pá 29.8.

 Vizovice (Rybárna, v rámci akce „Vizovický Maglajz“)

Odpoledne

So 13.9.

 Opava (pivnice Marina)

20:00

Pá 19.9.

 Blansko (klub Rachota)ZRUŠENO!

20:30

So 27.9.

 Příkazy u Olomouce (v rámci akce „Hanácké léto“)

Odpoledne

St 15.10.

 Brno (klub Leitnerova)

19:30

Pá 31.10.

 Odry (kulturní dům)

20:30

So 6.12.

 Brno (Stará Pekárna)

20:00

So 27.12.

 Zlín (Golem)

20:00

 

2007

22.2.

 Brno (Stará Pekárna)

20:00

18.5.

 Uherský Brod (Pivovar Janáček) Revival Fest

 

19.5.

 Uherské Hradiště (klub Mír)

21:00

 9.6.

 Kyjov (Jančovka)

20:00

13.7.

 Colours of Ostrava (výstaviště)

22:30

23.10.

 Zlín (Zelenáčova šopa)

20:00

31.10.

 Brno (Mersey)

20:00

24.11.

 Malenovice (U Tetoura)

18:00

25.11.

 Ostrava (Templ)

21:00

8.12.

 Brno (Stará Pekárna)

19:30

28.12.

 Zlín (Golem)

19:30

 

2006

21.2.

 Zlín (Zelenáčova šopa)

20:00

11.5.

 Brno (Kabinet můz)

20:00

30.6.

 Jablonec nad Nisou, Woodstock

19:30

2.9.

 Mikulůvka u Valašského Meziříčí

23:00

17.10.

 Zlín (Zelenáčova Šopa)

20:00

13.12.

 Brno (Stará Pekárna)

20:00

27.12.

 Zlín (Golem)

21:15

 

2005

5.3.

 Mikulčice (kulturní dům)

19:00

18.3.

 Holešov

20:00

23.4.

 Drahotuše u Hranic na Moravě (restaurace U jelena)

19:00

17.5.

 Brno, klub Leitnerova

19:30

28.5.

 Kobeřice

18:00

27.9.

 Vizovice (KD, Vizovické rockové legendy)

19:00

30.9.

 Malenovice (hostinec U Tetoura)

21:00

19.12.

 Brno (Semilasso, 3. ročník akce, nyní spolu s Pink Floyd revivalem)

20:00

27.12.

 Zlín (klub Golem)

21:15

 

2004

17.7.

Prušánky (mezi Hodonínem a Břeclaví)

22:00

30.7.

Tasov (u Veselí n. Marově)

04:00

22.8.

Vizovice (v rámci Trnkobraní)

17:30

4.9.

Buchlovice

21:30

16.10.

Mikulov (na zámku)

22:00

6.11.

Hodonín (klub Beseda)

21:00

14.11.

Ostrava (setkání kytaristů, klub Bumerang)

21:00

2.12.

Brno (Semilasso)

20:00

29.12.

Zlín (Golem)

21:00

 

 

 

 

WebZdarma.cz

http://ad.wz.cz/openx/www/delivery/avw.php?zoneid=10&cb=123&n=a5977468